In articulo Mortis

Shakes&Fidget s16

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-09-18 01:04:43

vortex

Piwny amator

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 34
Punktów :   

Zannafar

Nie chciałem spamować działu propozycje, a zostałem zapytany czemu uważam ze w  nicku naszego margrabi pobrzmiewa nutka dobroci.

So here it is: (w wolnym tłumaczeniu: 'więc ja tak to widze:' ...właściwie to w bardzo powolnym tłumaczeniu)

Do końca nie mogę sprecyzować czemu tak mi sie to kojarzy...
Wyobrażam sobie Zannafara jaka człowieka potężnego (w posturze głównie, niekoniecznie w posiadanej władzy) o krągłej twarzy i łagodnych rysach.
Takiego dobrego szefa kuchni co to od lat serwuje posiłki w najlepszych restauracjach. Poczciwego i uczciwego.

Poza tym Zannafar już pomijając aspekty estetyczne, kojarzy mi się ze starożytnym władcą, który również dobrotliwy jest niepomiernie.

Czysto lirycznie takim torem rozbieram ten nick. Zannafar -> zan afar -> żadnych afer. Afar - afer, to proste. Natomiast 'zan' pomijając że powiela literki w 'żadnych', to przypomina mi zaprzeczenie z róznych języków, w różnych formach - 'non', 'nie'.

Czy takie wyczerpanie odpowiada Ci, Kharanne?

Offline

 

#2 2012-09-18 19:16:20

Łukasz Piszczek

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-28
Posty: 25
Punktów :   

Re: Zannafar

Hmm... Ciekawie napisane. Fajnie mi się to czytało. ;p


http://i50.tinypic.com/1230dmx.png

Offline

 

#3 2012-09-25 10:55:23

 Kharanne

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 41
Punktów :   

Re: Zannafar

Może i to zbyt duży wpływ animców obejrzany swojego czasu, ale Zannafar kojarzy mi się tylko z jednym... z demonem ( czy czymś w tym rodzaju ) Zanafarem (ot tylko jedno n dodatkowe w środku). Dlatego też mnie to ciekawiło

A odpowiedź całkowicie mnie zadowala

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sp1-gw.pun.pl www.torpiaavalon.pun.pl www.l2destiny.pun.pl www.ziemniaczek.pun.pl www.zagadkizcalltv.pun.pl