In articulo Mortis

Shakes&Fidget s16

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-08-31 14:45:20

vortex

Piwny amator

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 34
Punktów :   

Propozycje z moich snów

1. Tak sobie myślę że samo forum jest dziwnym pomysłem i że nie ma 'ono' większego sensu. Uważam że niewielkie zainteresowanie wykażą ludzie, więcej trzeba będzie się namęczyć żeby coś sprawdzić na forum niz normalnie w samej grze. Zwłaszcza że i tak wszystkie istotne informacje będzie zarząd wiadomościami wysyłał. Nie pierwsze to moje zetknięcie się z forum gildyjnym - każde niestety się na dłuższa metę nie udało. Mimo mojej wiary w wyjątkowość In articulo mortis obawiam się że nic z tego nie wyjdzie. Pierwsza propozycja: pozbyć się forum ;p

2. A jeśli już to forum ma być to:
    Męcząca jest ta grafika z szejksa na górze każdej strony. Myślę można by ją spłaszczyć albo wywalić i np zmienić lajałt całego forum.

3. Proponuje zmienić nazwę 'Index' w menu na 'strona główna'. (Wiem, mało istotne to jest)

Pzdr,
Vor

Offline

 

#2 2012-08-31 16:17:14

Łukasz Piszczek

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-28
Posty: 25
Punktów :   

Re: Propozycje z moich snów

Tak więc dzięki, że się wypowiedziałeś, ale wydaje mi się, że się mylisz co do tego forum. Będę się starał jak tylko mogę by utrzymać te forum, nie po to je założyłem by miało paść za 2 dni. Jeśli chodzi o logo masz racje jest chu*** muszę przyznać, ale nie miałem czasu by bawić się i robić logo od podstaw. A jeśli chodzi o "Index" to zmienię tylko znajdę opcję do zmienienia tej nazwy. Tak więc proszę nie pisz z góry. Również spotkałem się z niejednym forum gildyjnym, ale większość potrafiła się utrzymać.

Pozdrawiam


http://i50.tinypic.com/1230dmx.png

Offline

 

#3 2012-09-13 16:02:41

Simara

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-13
Posty: 24
Punktów :   

Re: Propozycje z moich snów

Moje propozycje:

1. Tomnaw bez obrazy ale twój podpis bardzo działa mina nerwy jak go widzę na forum i to jest powód dlaczego tak długo się nie rejestrowałem
2. Dajcie mi admina
3. Zróbmy jakiś konkurs
4. Trzeba ułatwić dostęp do forum ludziom czyli przenieść adres forum na samą górę opisu gildii i zrobić z niego interaktywny link
5. Zaciągnąć wodza na forum
6. Zmusić oficerów do zalogowania się tu i udzielenia jakiejś wypowiedzi bo co to za oficer który nie daje przykładu?

tbc.

Offline

 

#4 2012-09-13 16:18:04

 Kharanne

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 41
Punktów :   

Re: Propozycje z moich snów

Przyganiał kocioł garnkowi

Odpowiedni odnośnik do forum jest już po prawej stronie u góry w okienku gildyjnym. Co do opisu trzeba w ogóle sprawdzić, czy coś takiego jest możliwe. Z adminem, no nie wiem, nie ja to zakładałam

A konkurs? A jaki? A co będzie nagrodą?

Offline

 

#5 2012-09-14 08:14:55

Simara

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-13
Posty: 24
Punktów :   

Re: Propozycje z moich snów

Może być romantyczne kolacja we dwoje z Tobą Aguś ;p
Trzeba coś wymyślić
To narazie tylko pomysł a co z tego wyjdzie zobaczymy


Edit:
Dodam jeszcze że ciekawym rozwiązaniem był by plik on-line na forum w którym były by pokazane nasze wpłaty i niedopłaty
Tylko czy chciało by Ci się taki stworzyć?

Wiem że dawno już się tym nie zajmowałaś ale tylko ty Aguś dasz radę to ogarnąć

Ostatnio edytowany przez Simara (2012-09-14 08:37:25)

Offline

 

#6 2012-09-14 13:41:30

 Kharanne

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 41
Punktów :   

Re: Propozycje z moich snów

Niestety, ostatnio tyle latam tu i ówdzie, że chyba będę musiała wyzerować wszelkie wpłaty... ale to na razie luźne dywagacje. Ogarnąć dałoby radę, ale wpierw muszę znaleźć czas.

Co do "nagrody"... cóż, na pewno nie życzę nikomu takiej

Offline

 

#7 2012-09-14 14:03:35

Simara

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-13
Posty: 24
Punktów :   

Re: Propozycje z moich snów

Co do nagrody myślę że sporo osób z gildii było by nią zachwycone gaduło

Gdybym mieszkał bliżej sam bym o to walczył ;p

Offline

 

#8 2012-09-14 18:32:53

vortex

Piwny amator

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 34
Punktów :   

Re: Propozycje z moich snów

Nagrody na konkurs? ;>
1. Awans na offa
2. Doładowanie konta grzybkami (tu dużo możliwości)
3. Zmiana herbu na proponowany przez laureata.
4. Zamieszczenie hymnu/wiersza/opisu w opisie gildii, oczywiscie zaproponowanego przez laureata.
5. Nadanie specjalniej rangi na forum.
Na razie tyle. Ewidentnie niektóre nagrody są najlepsze dla odpowiedniego konkursu. Np konkurs na najsmaczniejszy herbł gildii -> nagroda nr. 3.
Chociaż możliwości innych to nie zamyka.

Offline

 

#9 2012-09-15 14:10:49

 Kharanne

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 41
Punktów :   

Re: Propozycje z moich snów

I większość wymaga niestety udziału naszego "nieobecnego" wodza. Aczkolwiek same pomysły są dobre

Offline

 

#10 2012-09-15 15:21:15

vortex

Piwny amator

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 34
Punktów :   

Re: Propozycje z moich snów

Ale ale. przeiciez ktoś się jego kontem zajmuje ;p
Skoro on nie może wejść to niech ktos tam od was się skontaktuje i zapyta. Po czym ogarnie sięto z jego konta.
Uważam że wspaniałomyślność Zannafara (nie uważacie że nawet że w jego nicku pobrzmiewa nutka dobroci?) pozwoli na realizacje naszych pomysłów
bez jego obecności. Zwłaszcza już coś tak trywialnego jak konqurs.
Pzdr.

Offline

 

#11 2012-09-17 13:58:53

 Kharanne

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 41
Punktów :   

Re: Propozycje z moich snów

Z tego co mi wiadomo on się swoim kontem zajmuje Niestety, też nie mam jako takiej możliwości kontaktu, no chyba, że któreś z nas złapie go któregoś dnia na sf-ie. Jego wspaniałomyślność jak widać będziemy musieli chyba poddać próbie

Dlaczego uważasz, że w jego nicku pobrzmiewa nutka dobroci? Pytam z ciekawości

Offline

 

#12 2012-09-18 19:10:23

Łukasz Piszczek

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-28
Posty: 25
Punktów :   

Re: Propozycje z moich snów

Oke, jeśli chodzi o admina dostaniesz Simara oczywiście, a jeśli chodzi o podpis nie licz na usunięcie. No może kiedyś. Mi  pasuje bo się z tym bawiłem 30 minut.


http://i50.tinypic.com/1230dmx.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.howlofterror.pun.pl www.tibiamaster.pun.pl www.kula.pun.pl www.taka.pun.pl www.bachus.pun.pl