In articulo Mortis

Shakes&Fidget s16


#1 2012-09-25 10:07:56

Simara

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-13
Posty: 24
Punktów :   

Sojusz XXL

Witajcie!

Oto wiadomość jaką dostałem od SwiStaK1905:

"Siema:) Mam dla Ciebie i Twojego sojuszu propozycje :)  Mianowice sojusz miedzy Waszą gildią a Naszą. Polegało by to na wymianie graczy na lochy i nie tylko :)
2 sprawą jest to że słyszałem od kolegi który jest w waszej gildi że robicie lochy pojutrze czyli 26.09.2012. Od Nas są chętne 3 osoby to pomocy Wam w lochach. Te osoby to:
- ja (SwiStaK1905)
- Cierń
-maziajka.
Jeżeli bylibyście zainteresowani pomocą z Naszej strony to proszę wysłać odrazu zaproszenia do tych osob, a kiedy bedzie tylko możliwość to dojdziemy do Was. :)
3 sprawą jest następująca: W sobote i niedziele mamy zamiar robić lochy. Czy jest możliwość z Waszej strony pomoc w nich ? Jeżeli zgodzicie się podesłać tak z 6-7 osób z wysokimi lvl-ami to będziemy bardzo wdzieczni. W momencie gdybyście wysłali nam te 6-7 wysokich lvl-i od razu chcielibyśmy przedłużyć Ich pobyt u Nas do 5 dni :) Jest tak dlatego że mamy akurat kwotę wymaganą na zabezpieczenie tylu lochów :)
"

Pisał do mnie też FastKoksik w tej sprawie. Jemu juz powiedziałem co o tym myslę, lecz oficjalnej wiadomości w sprawie sojuszu nie odpisałem.
Liczę na wasze wypowiedzi gdy kilka ich się pojawi to napisze to co wysłałem do Fastkoksik'a :)

Offline

 

#2 2012-09-25 10:40:28

 Kharanne

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 41
Punktów :   

Re: Sojusz XXL

Cóż, osobiście nie jestem w 100% przekonana do tych... 6-7 osób z wysokimi lvl-ami... w zależności od tego kto to będzie, przez te 5 dni możemy dość mocno spaść w rankingu, a odratowanie tej pozycji może być trudne.

Co do naszych lochów... cóż... mało grzybów, to i dodatkowych osób zwerbować nie można

Co do jako takiego sojuszu, jestem jak najbardziej na tak, jednakże nie mogę zaprzeczyć, że pewne obawy są.

Offline

 

#3 2012-09-25 15:07:03

Kafarov

Abstynent

Zarejestrowany: 2012-09-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: Sojusz XXL

Moje zdanie w tejże sprawie jest takie:

Otóż sojusz wg mnie to zbratanie się z kimś znacznie mocniejszym od nas samych.. Spenetrowałem tą gildię XXL i nie wygląda mi ona, jak już wspomniałem, na silniejszych od Nas.. Tak więc nie jestem do końca przekonany co do sojuszu z nimi..

Zgadzam się z Kharanne ale nie to że tylko MOŻEMY spaść w ranku po pożyczeniu tak sporej liczby graczy ale NAPEWNO to się stanie.. W końcu wkoło pełno hien, które tylko czyhają na chociażby drobne potknięcie jakiejś gildii.

Offline

 

#4 2012-09-25 16:34:47

Łukasz Piszczek

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-28
Posty: 25
Punktów :   

Re: Sojusz XXL

Również nie jestem przekonany czy to taki dobry pomysł. Cóż jest to naprawdę trudna decyzja co podjąć.
Nie wiem, zostawiam to w Waszych rękach.


http://i50.tinypic.com/1230dmx.png

Offline

 

#5 2012-09-25 17:18:56

Lena

Abstynent

Zarejestrowany: 2012-09-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Sojusz XXL

Cześć

Jestem tylko gościem, ale pozwoliłam sobie na wyrażenie opinii. Propozycja XXL to żadna propozycja sojuszu. Jeśli oferują pomoc w lochach w ilości 3 graczy to tyle samo możecie oferować Wy, nie więcej, postać za postać. Z czasem okaże się, że posiadać będziecie większą ilość osób z wysokimi lvlami i XXL nadal będzie pomagać w formie 3 osób, ale od Was oczekiwać może nie 6 ale 10 czy 12 graczy. Dla mnie taki sojusz to żadne wsparcie, raczej szukanie frajera, co w szybki sposób zaliczy im kilka lochów gildii.

Pozdrawiam

Offline

 

#6 2012-09-26 09:06:34

Simara

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-13
Posty: 24
Punktów :   

Re: Sojusz XXL

A oto co odpisałem Fastkoksik w tej sprawie:

"Sojusz ten tylko nas w sumie osłabi.
Nie potrzebujemy z ich strony pomocy bo pomoc na lochy jestem w stanie zorganizować

Jeśli będzie potrzeba na większą ilość osób do pomocy nam w lochach coś wymyślę na razie nie mam za kogo zapraszać takich osób.
Mogę zebrać ekipę która nam pomoże w lochach ale samemu za to będę musiał częściej opuszczać gildię.

Lena i Sterol to osoby które pomagają nam nie licząc na nic w zamian. Przyznam się że nie uśmiecha mi się przenosić do innych gildii lub patrzeć jak ludzie z gildii skaczą po całym serwerze. Dodatkowo obawiam się o takie roszady rozpadu gildii wiem że kilka dobrych gildii o to przestało istnieć.

Ale temat można poddać dyskusji na naszym forum myślę że tam więcej osób będzie mogło się wypowiedzieć

Pozdrawiam
"

Więc nie jestem za takim rozwiązaniem i sojuszem jaki nam proponują. A na pewno nie na ich warunkach.
Dodatkowo nie mają na tylu dobrych ludzi aby naprawdę pomogli oni nam w zrobieniu kolejnych lochów.
Wiem że na tym serwerze jest wielu bardzo ciekawych ludzi z którymi mozna porozmawiać na poziomie a gdy zobaczą że ktoś tak właśnie z nimi rozmawia chętnie pomagają.

Zdaję sobie sprawę z tego że niebawem to ja będę musiał przejść po kilu gildiach w celu małej rekompensaty ale myślę że warto.

To teraz wiecie jak to wygląda z mojej strony

Pozdrawiam

Offline

 

#7 2012-09-28 13:13:59

Simara

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-13
Posty: 24
Punktów :   

Re: Sojusz XXL

Przyznam że liczyłem jeszcze na kilka wypowiedzi a przede wszystkim na wypowiedź votexa

Mam nadzieję ze ktoś cos jeszcze doda w tym temacie

Offline

 

#8 2012-09-29 01:40:41

vortex

Piwny amator

Zarejestrowany: 2012-08-31
Posty: 34
Punktów :   

Re: Sojusz XXL

Simara napisał:

Przyznam że liczyłem jeszcze na kilka wypowiedzi a przede wszystkim na wypowiedź votexa

Votex to nie wiem kto to jest ;p
Ale moze ja się wypowiem. Wg mnie sojusze w grze s&f nie działają, a właściwie nie różnią się niczym od zwykłej pomocy w lochach. NO może w ostateczności obietnicą wzajemnego nie atakowania się.
Skoro pomoc w lochach, jak już Sim pisał, mamy, to zostaje sprawa paktu o nie agresjii.
Czy jest to nam potrzebne?
Mimo w pełni rozwiniętej gildii są na niższej pozycji i jeśli chodzi o ich poziomy to też nie szaleją.
Wydaje mi się że byśmy im przetrzepali skórę jak by trzeba było.

To tak czysto rozsądkowo.

A osobiście nigdy nie byłem zwolennikiem sojuszy gdyż są zwyczajnie bezsensu w szejksach, ot co.
pzdr

Offline

 

#9 2012-09-29 12:25:50

 Kharanne

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 41
Punktów :   

Re: Sojusz XXL

Jakby trzeba było... o ile dobrze pamiętam już parę razy skórę im przetrzepaliśmy

Offline

 

#10 2012-10-02 14:37:06

Simara

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-13
Posty: 24
Punktów :   

Re: Sojusz XXL

Więc sprawa zamknięta

Sojuszu nie będzie!!

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.arlublin.pun.pl www.tibia11.pun.pl www.teambadboys.pun.pl www.swbp.pun.pl www.allfriends.pun.pl